Het is bijna weer tijd voor Design District, een jaarlijks vakevenement voor interieurdesign in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Dit jaar wordt deze beurs gehouden van 21 t/m 23 mei.
Gedurende 3 dagen is de beursvloer gevuld met presentaties van de bijna 200 in- en outdoor merken. Er doen ook enkele bekende merken uit de keuken- en badkamerbranche mee, zoals Cosentino, KEUK, Geberit,, Hansgrohe, Makus, en Van Hoecke. Daarnaast vind je op Design District exposities van design academies en jonge ontwerpers, kun je één of meerdere lezingen volgen en is er volop mogelijkheid om bij te praten met collega’s.
Gratis rondleidingen met Van Nelle-gids
De unieke Van Nelle Fabriek uit 1931 is hét monument van het Nederlands modernisme. Wereldberoemd vanwege het progressieve ontwerp waardoor lucht, licht en ruimte een nieuwe betekenis kregen in de architectuur. In 2014 voltooide UNESCO de internationale erkenning van dit bijzondere gebouw door toekenning van de werelderfgoed-status. Tijdens Design District kun je met een ervaren Van Nelle-gids door en rondom de fabriek lopen, en kom je te weten waarom dit baanbrekende ontwerp van internationale betekenis is.
Dagelijks om 13.00 uur en 15.00 uur. Maximaal 20 personen per tour. Startpunt bij de balies van de entree van Design District.

Designer District
Behalve de grote fabrikanten, zijn er 25 beginnende en/of zelf-producerende ontwerpers en ondernemingen aanwezig op Design District. Je vindt ze op het Designer District, in het midden van de Koffiefabriek.
Hout- en Meubilerings college
Het HMC, ook wel bekend als Hout- en Meubileringscollege, is weer aanwezig dit jaar. In de oude Tabaksfabriek presenteren vijf geselecteerde afgestudeerde studenten van het HMC hun ontwerpen aan het publiek van Design District.
Bubbelbar, ballenbar en DJ
Ben je toe aan een hapje en een drankje? Dat vind je dit jaar allemaal in de feestelijke stretchtent in de tuin. Bij de Bubbelbar bestel je een glas kwaliteitbubbels. Bij de Ballenbar kun je kiezen uit oesterzwam-, old Amsterdam- of gewone bitterballen. De laatste twee uurtjes van elke beursdag worden opgevrolijkt door een dj in de buitentuin.
 
