Berbel heeft opnieuw een onderscheiding ontvangen voor haar nieuwste Downline Infinity inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. Deze keer is de Duitse specialist in afzuigsystemen onderscheiden met de German Design Award 2023 in de categorie Excellent Product Design – Kitchen.
“De basis voor een innovatief product, zoals de Downline Infinity, is het begrijpen van de behoeften van de klant. Vanuit dat beginpunt ontstaat een idee, dat uiteindelijk uitgewerkt wordt tot een afzuigsysteem dat als stijlelement in de keuken dient,” vertelt Karl von Bodelschwingh, algemeen directeur van berbel.
“We hebben nu vijf onderscheidingen op rij ontvangen voor onze hoogwaardige inductiekookplaat met geïntegreerd afzuigsysteem. Dat is een geweldige erkenning voor het werk en inzet van alle collega’s!”
De prijs wordt in februari uitgereikt door de German Design Council als onderdeel van de Ambiente beurs in Frankfurt am Main.
