Keuken & Design

Nieuwe expositie bij SieMatic aan het Vondelpark

De SieMatic Flagship Store aan het Amsterdamse Vondelpark opent weer een nieuwe expositie. Ditmaal laten Christa Dohmen en Jop van Driel hun werk zien.

Jop van Driel SieMatic
Jop van Driel

De entree van de SieMatic Flagship Store ligt aan de Amsterdamse Hobbemastraat. Het voorname pand vast verschillende stijlkamers die zijn verdeeld over drie verdiepingen. Hier laat de keukenfabrikant niet alleen keukenmodellen zien, maar ook kunst.

Flinke lijst kunstenaars 

Kunstenaars weten de weg naar het Vondelpark goed te vinden. In de afgelopen jaren exposeerden onder andere Jef Bogman, Janneke Laheij, Anne van Borselen, Noor Huigen, Jeroen Snijders, Kim Feenstra en Milette Raats er hun werk.

En nu is het de beurt aan Christa Dohmen en Jop van Driel. Deze twee solo werkende kunstenaars kennen elkaar persoonlijk al jaren en werkten ooit een periode samen als collectief Stars of Art, samen met nog drie andere kunstenaars.

Christa Dohmen SieMatic
Samen exposeren

Enige jaren geleden exposeerden Christa en Jop samen in Villa Anna in Tilburg en dat beviel dermate goed dat ze zich voornamen dit vaker te doen. Ze filosoferen beiden graag over de diepere zin van het leven en het grotere geheel waar we deel van uitmaken, en dat geeft ze beiden inspiratie voor hun werk, aldus de kunstenaars.

Over de expositie

Christa Dohmen maakt schilderijen en collages die half figuratief, half abstract zijn. Er zijn landschappen in te herkennen, sterrenhemels, architectonische elementen, lettertekens en vooral veel vrouwfiguren. Jop van Driel creëert sculpturen en trappen, en alles wat daar tussenin zit. Als kind van een trappenmaker was hij niet weg te slaan uit de werkplaats van zijn vader. Nu koppelt hij vakmanschap aan conceptueel talent.

SieMatic nodigt belangstellenden uit om het werk van Christa Dohmen en Jop van Driel te bekijken.

Exit mobile version